YU Rok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YU Rok

Sve o muzici
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sale024
Admin
sale024


Broj poruka : 383
Godina : 39
Datum upisa : 27.08.2007

Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Empty
PočaljiNaslov: Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju   Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Icon_minitimePon Sep 03, 2007 7:40 pm


Ako vam nedostaju neke pesme da bi kompletirali album ili diskografiju !
Postavite ovde spisak pesama koje su vam potrebne!
Forumas koji ima pesmu koja vam je potrebna neka vam link sa pesmama posalje privatnom porukom.
Kad primite link sa pesmom na svom postu izbacite sa spiska pesmu koju ste nabavili,da bi ostali forumasi znali sta vam jos nedostaje!
Kad kompletirate album ili diskografiju postavte je na forum DOWNLOAD!

Zbog dalje preglednosti ove teme kad se postavi album ili diskogrfija javite administratoru ili uredniku da izbrise vas pots!
Mole se svi clanovi foruma da se ne zahvaljuju unutar ove teme, da se ne bi smanjivala preglednost teme
Nazad na vrh Ići dole
https://yurok.serbianforum.info
ceca




Broj poruka : 68
Godina : 42
Datum upisa : 29.08.2007

Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju   Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Icon_minitimeČet Sep 06, 2007 12:35 pm

nedostaje mi pesma Ptico malena od Prljavog Kazalista da bi kompletirala album izdat 1997-20 godina (live)
Nazad na vrh Ići dole
sale024
Admin
sale024


Broj poruka : 383
Godina : 39
Datum upisa : 27.08.2007

Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju   Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 2:59 pm

Nedostaju mi sledece pesme da bi kompletirao album iz 1986 - Van Gogh

Glorija
Ja znam
Menjam se
Nocno nebo
Tiho hodam
Za kim zvona zvone

bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://yurok.serbianforum.info
sale024
Admin
sale024


Broj poruka : 383
Godina : 39
Datum upisa : 27.08.2007

Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju   Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Icon_minitimePon Sep 24, 2007 11:30 am

Nedostajemi pesma "Noc u satoru uzdaha" da bi kompletirao Zanin album 1982 - Dodirni mi kolena bom
Nazad na vrh Ići dole
https://yurok.serbianforum.info
Sponsored content





Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju   Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pesme koje vam nedostaju za album ili diskografiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pojedinacne pesme

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YU Rok :: *D*O*W*N*L*O*A*D* :: Nedostaje-
Skoči na: